Zima zima zima…
pada pada śnieg ;) Tak padał, że napadał i jest go dużo więc bardzo mi się to podoba :) W dzisiejsze niedzielne popołudnie wybrałam się w zasadzie na oględziny, bo głównym moim celem – oprócz zdjęć, było sprawdzenie w jakim stanie zamarznięcia jest nasze jezioro. I istotnie – jest dobrzeWięcej