Tchnienie jesieni…

Jedni ją lubią inni nie…tak to już jest z tą obecnie królującą porą roku.

Są też tacy, którzy mimo braku jakieś wielkiej sympatii szukają w jesieni dobrych stron.

Ja w sumie to nie umiem powiedzieć tak do końca czy lubię jesień…taką kolorową, słoneczną z babim latem – czemu nie? Taką lubię…choć nie ma tylu barw co wiosna lub lato…jest piękna.

Ale już taką szarą i mokrą może niekoniecznie…
Myślę, że wielu by się ze mną zgodziło, tacy już niestety jesteśmy marudni ;)

Niech więc Złota Polska Jesień, króluje nam jak najdłużej….

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.