Wojaki

I wracamy do akcentów lotniczych. A jak ;)

I to jeszcze w bardzo fajnym duecie bo ze spadochroniarzami Wojska Polskiego na odbywających się na Ligowcu, Spadochronowych Mistrzostwach Wojska Polskiego.

W końcu zobaczyć wojskowy śmigłowiec nie każdy ma okazję. A mnie się udało :)

No to:

po 1/Ligowiec zaliczony

po 2/Spadochroniarze

I jeszcze po 3/ Mi-8 na deser :))))

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.