„…Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył” Robert Bresson

Witam wszystkich serdecznie na moim małym blogu fotograficznym.
Tworząc tego bloga chciałam pokazać jedną cząstkę mojego życia jaką jest właśnie fotografia.
Czym jest dla mnie fotografia?
No właśnie tym co tu widać… ;)

Zapraszam do odwiedzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.