Biedrusko

Bo Biedrusko to nie tylko poligon :))))

Choć może i poligon bym chętnie zwiedziła, pod warunkiem, żeby do mnie nie strzelali :P

Biedrusko to również piękny pałac, po znanym rodzie von Trescov'ów. Nawet nie sądziłam, że aż tak piękny…

Wiele o nim słyszłam, ale słyszeć a widzieć na własne oczy to zupełnie inna bajka.

I tym właśnie sposobem najładniejsze i najcieplejsze popołudnie tej jesieni spędziłam właśnie tam…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.