Rozkwitu ciąg dalszy…

A jak wiosna kwitnie, jak się wszystko zieleni  to i na ogrodzie praca wre…..a jak ogród to i grill.W ty roku dzięki fantastycznej pogodzie – która jak wiemy, długo nas rozpieszczała, mieliśmy pięknie, zielono i kolorowo na prawdę długi czas….

Te kolory kwiatów, te rzędy zielonych drzew…

To cud wiosny.

Po prostu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.