Letnio w dolinie Cybiny :)

To miejsce jest jednym z moich ulubionych. I odwiedzam je prawie niezależnie od pory roku (no…zimą jeszcze nie byłam, ale wszystko jest do nadrobienia ;) )

Uważam, że to jedno z bardziej urokliwych miejsc w naszej gminie, szkoda tylko, że coraz częściej metry tej ziemi zamieniane są na działki budowlane.

Małą cząstkę jednak udało się…uratować w kadrze :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.