Jeszcze chwila z chłodem

Ja wiem, wiem wiem – mamy prawie czerwiec a za oknem pachnie jaśminem, akacją, wierzbą i Bóg wie czym jeszcze :) Swoją drogą jest to najbardziej niesamowita mieszanina zapachów jaką znam.

Chciałabym jednak na chwilę cofnąć się do stycznia i do kilku…chyba moich ulubionych zdjęć z nad jeziora swarzędzkiego…

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.