Gortatowo, Ligowiec….urlop…ferie :D

Tak, tak i tak :)
Po trzykroć.

Najpiękniej jest wykorzystywać zaległy urlop w ferie zimowe pełne białego puchu i siarczystych mrozów.
Lepszej pogody na wakacje zimowe nie można sobie zażyczyć :)
Ja owszem, życzyłam sobie, no może bardziej po prostu chciałam, żeby w końcu był mróz i żeby spadło trochę
białego…:)

No i jak na zamówienie, na urlop dostałam i jednego i drugiego całkiem sporą ilość.
Więc ruszyłam w teren, uzbrojona oprócz aparatu, w ciepłą kurtkę i buty odpowiednie na śnieg.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.