To był na prawdę upalny dzień, wysokie słońce i czyste…błękitne niebo.
No i do tego temperatura w okolicach 30 stopni. Zdobyłam się na odwagę i mimo upału wsiadłam na rower aby złapać parę ujęć tego rozpalonego słońcem pola.
To był na prawdę upalny dzień, wysokie słońce i czyste…błękitne niebo.
No i do tego temperatura w okolicach 30 stopni. Zdobyłam się na odwagę i mimo upału wsiadłam na rower aby złapać parę ujęć tego rozpalonego słońcem pola.