W wakacje, na urlopie mamy dużo czasu i w dodatku jest ładna pogoda więc trzeba to wykorzystać.
Dlatego właśnie zaatakowałyśmy pola w Jankowie Dolnym ;)
Część pierwsza tych zdjęć – Zuzanna.

W wakacje, na urlopie mamy dużo czasu i w dodatku jest ładna pogoda więc trzeba to wykorzystać.
Dlatego właśnie zaatakowałyśmy pola w Jankowie Dolnym ;)
Część pierwsza tych zdjęć – Zuzanna.