Majowo

Za oknem szaruga jakby to nie był maj a październik, temperatury z resztą tez jakieś takie jesienne. Nie wiem i pewnie nie jestem w tym odosobniona co się porobiło z tą pogodą, a niby mamy globalne ocieplenie. Jednakże parę, trochę cieplejszych dni w maju udało złapać. Niestety dosłownie parę. Trudne też warunki, mimo niezłej pogody, były do latania. Coś jednak udało się wykonać mimo przeciwieństw ze strony pogody.

Nacieszmy oko majowymi obrazkami, bo przez tą pogodę nie bardzo możemy je oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.